Anasayfa / Garaja Resim Ekle

Garaja Resim Ekle

Nfs.Gen.TR sitesi olarak NFS Garajına Aracınızın Resimlerini gönderebilirsiniz. En az iki adet resim ekleyip fazladan resim eklemek isterseniz Eklemek istedikleriniz bölümünden Resimi herhangi bir internet sitesine yükleyip adresini bu alana ekleyin. Ama en az iki resimi sitemize göndermeniz gerekmektedir. Aşağıdaki Forumu eksiksiz doldurun ve aracınız Nfs.gen.tr Garajda yayınlansın.

Komple Yenileniyor…!

9 Yorum

  1. Bu Jantlar neden böyle oluyor nasıl düzelte bilirim

  2. s.a yha abi sizde NFS WORLD NFSW HACK Para hilesi varsa bugün gönderirmisiniz bana acil lazımda bana

  3. s.a bnm şu most wanted 1 e ve nfs carbona hala yeni arabalar gelmedi onları siz göndermeniz lazım normalde biz yamayı yapınca tam oturmuyor biz secemiyoz secme hakkımız yok bu akşam gelsinler 2 oyunuma carbon ve most wanted 1e

  4. S.A benim şu nfs carbona ve nfs most wanted 1,e yeni arabaların eklenmesini istiyorum sizden çok rica ediyorum 2015,in yeni çıkan arabaların istiyorum arabalar vinilli ve modifiyeli olmasını istiyorum en yeni arabalardan olsun ve vinilli ve modifiyeli olsun bi kaç tane koyabilirseniz koyun ekleyin bugün eklensinler oyuna ve sağlam koyulmasını istiyorum birde kendi isimlerini kendi logolarını kendi seslerinide halledilmesini istiyorum bugün halledin bu işi bugün yada yarın eklensinler saygılarımı sunuyorum…?))

  5. NFS Carbona şu arabaların gönderilmesini istiyorum nissan nismo gtr aventador reventon sesto elemento porsche 911 gt3 rs ford shelby gt500 snake yeni murcielago nissan gtr yeni ford mustang rtr pagani zonda r pagani zonda f pagani zonda cinque saleen s 2000 yeni bmwler yeni ferrariler bugatti veyron mclaren p1 mclaren mp4 mclaren f1 bunun gibi hızlı arabalar eklenmesini istiyorum sizden çok rica edicem bu akşam yada yarın eklenmesini talep ediyorum hyrlı ramazanlar…?))

  6. S.a şu bnm nfs carbona ve nfs most wanted 1,e yeni hızlı arabalar hala koyulmadı sizden çok rica ettim hiç biri gelmedi neden şunları bugün ekleyin sağlam bi şekilde modları logolarını arabaların kendi seslerini bugün yapın sizden çok rica ediyorum…?))

  7. size 2 tane yeni araba gönderdim bunları most wanted 1,e birini nfs carbona ekleyin lütfen çok rica ediyorum

  8. S.a dosya upload etmek istiyorum , nasıl olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir