Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

12 Ağustos 2012 tarihinde yayın hayatına başladık. Amacımız Türkiye’nin Need For Speed oyunları için oluşturulmuş en büyük garajını oluşturmaktı. Biz bunu başardığımıza inanıyoruz. Hergün yeni bir araç modelini Need For Speed Türk oyuncularıyla paylaşıyoruz. Araba yamalarının kurulumunu anlatan makale ve konularımızla sizlere resimli olarak Nfs araba yamalarının yüklenişini paylaşıyoruz.

Need For Speed Türkiye’de ve Dünyada en çok oynanılan araba yarışı oyunu. Tabiki bu oyun yapımcılar tarafından lisans alınıp yayınlanan bazı markalar dışında birçok markayı barındırmıyor. Nfs.Gen.TR’nin görevi bu dışarda kalan diğer marka ve modellerdeki araçları oyuncuyla buluşturmak.

Dosyaları sistemimize yüklemeden önce defalarca taratsakta bazı antivirüs programları tarafından virüslü olarak algılanabilmekte. Bu nedenle bu tarz dosyaları zaman zaman temizliyoruz yinede yetişemediğimiz yerlerde sizlerinde yardımcı olmanızı diliyoruz. İndirdiğiniz dosyalardan doğacak herhangi bir problemden NFS.GEN.TR Sorumlu tutulamaz. Bu nedenle indirip indirmeme de karar son kullanıcı yani sizin olmaktadır.

İndirdiğiniz dosyaları ayrıca taratarak güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Sitemizde paylaşılan bütün yama ve modlar yapımcı isimlerinde bulunan kişilere aittir. Sitemiz bu dosyaları Türk oyuncularına paylaşılmasında aracılık eden bir websitesidir.

Nfs.Gen.TR – Türkiye’nin Need For Speed Garajı

6 Yorum

  1. S.A bizde bu siteye güzel arabalar fotosu nasıl ve nerden yüklüyebiliriz nasıl yapcaz bu foto yükleme işini bi yardımda bulunsanız ben rizeden sinan ipek bi yardım ederseniz sevinirim bnm araba fotolarında hiç bir virüs yok temiz fotolarım…?))

  2. s.a sizde NFS WORLD NFSW HACK PARA HİLESİ VARMI VARSA BUGÜN GÖNDERİN BANA ACELE LAZIM ÇOK ACİL İÇİN LAZIM PARA KASICAM PARA HİLESİYLE

  3. nfs underground 2 new world mod v2 yamasını nerden bulabilirim yardimlarınz için şimdiden teşekkür ederim

  4. sizden fiat tempranın yamasını rica etsem yaparmısınız

  5. renauld clio 2006 modelin yamasını yaparmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir