Nfs World Günlükleri I

Merhaba nfs severler. Birkaç gündür saatlerce ara vermeden nfs world oynamaktayım. Sizlere birkaç bilgi ve yeni adığım arabamı tanıtacağım.Öncelikle NFS World Oynuyorsanız mutlaka ve mutlaka kendinize bir klasman belirlemeli ve o klasmana göre oynamalısınız.Örneğin E Klasmanı ile başladığınız oyunda araca bir kaç özellik aktardığınızda klasmanınız D’ye yükselecektir. Ben uzun bir süre D Klasmanında kalmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü Daha iyi bir araba Klasmanı yükseltiyor bu sefer yarıştığınız kişiler daha sağlam olarak karşınıza çıkıyor.

nfsworld

İlk olarak Mitsubishi Evo X aldım 800.000 Dolar’a . Araba C sınıfında bir araba fakat performans geliştirmelerini yaptığımda Araç B Klasmanı oldu.Ben D Klasmanında Dodge ile çok rahat birinci bitirdiğim bölümleri Evo ile 3 olmakta bile zorlanıyorum.Kendinize oyunu iyice kavrayıncaya kadar sağlam bir klasman belirlemelisiniz. Benim Tavsiyem D klasmanında oynamanız. İyice oyuna adapte olup görevleride yaparak daha yüksek paketler ile ilerde seçeceğiniz klasmanı belirlemiş olursunuz.

Örneğin 3 veya 4 yıldız bir Motor paketi ile 1 yıldız bir motor paketi aynı değil. Bir Diğer önemli husus ise Becerileri mutlaka aracınıza göre ayarlayın. Klasmana göre beceri yapmayın , örneğin D Klasmanında bir aracınız var Aracın yol tutuşu ve Direksiyon hakimiyeti yüksek fakat hızlanma ve maksimum hız kapasitesi düşük o halde becerilere mutlaka Nitro ve Başlangıç Performansı paketlerini ekleyin.

Şimdilik aktaracaklarım bu kadar ilerde daha aydınlatıcı bilgiler vereceğim. Şimdiden iyi oyunlar !

 

 


Hakkında Suskun SerSeri

Bunuda Denemelisiniz

Nfs World Online Polisten Kurtulma Yarış Tanıtımı

NFS WORLD online oyununda bir diğer yarış tipi polisten kurtulmadır. Yarışa girdiğinizde Polis ve kamu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir