Anasayfa / Nfs Serisi %100 Savegame Dosyaları İndir

Nfs Serisi %100 Savegame Dosyaları İndir

Need For Speed Underground 2 %100 Savegame İndir

underground2_savegameindir

Need for speed Underground 2 yüzde yüz tamamlanmış oyun kayıt dosyasıdır.Need for speed Undergroun 2 save dosyası ile oyundaki bütün arabalar açık ve bütün modifiye paketleri açıktır. Bu kayıt dosyası sayesinde bütün arabaları modifiye edebilir ve kullanabilirsiniz. Peki Saveyi nasıl yapacağız diyen arkadaşlar için ise Windows Xp ile resimli anlatım yapılmıştır. Windows 7 kullanan arkadaşlar ise öncelikle başlat kutusundaki aramaya klasör seçenekleri yazarak aşağıdaki resimli anlatıma göre yapabilirler.

Nfs Underground 2 %100 Savegame İndir

Need For Speed Most Wanted %100 SaveGame İndir

mostwantedsavegameindir

Nfs.gen.tr Farkıyla Need for speed Most wanted oyunu tamamlanmış save dosyasıdır. Save Dosyasının içerisinden çıkan klasörü Belgelerim> Most Wanted(NFSMW) Klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Nfs most wanted kara liste 1. sırada olursunuz. Nfs most wanted save dosyası , tamamlanmış save dosyası, bütün arabalar açık save dosyası

Nfs Most Wanted %100 Savegame İndir

Need For Speed Carbon %100 Save Game İndir

nfscarbon_saveindir

Bütün arabaların açık olduğu ve oldukça yüksek miktarda paraya sahip bu save ile oyuna çok hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Need For Speed Carbon bütün modifiye paketleri açık ve istediğiniz arabaya istediğiniz yükseltme paketini uygulayarak rakipsiz bir araba yapabilirsiniz bu tamamen sizin elinizde.

Nfs Carbon %100 Save İndir

Need For Speed Shift %100 Save Game İndir

shift_100saveindir

Need For Speed Shift bitirilmiş save dosyası. Bütün arabalar açıktır. 21 Milyon Dolardan fazla para bulunmaktadır. Tarafımdan denenmiş ve çalışmaktadır.Yamanın kurulumu ;

Nfs Shift %100 Save İndir

Need For Speed Shift 2 Unleashed %100 Save Game İndir

nfsshift2unleashed_savegameindir

Need For Speed Shift 2 Unleashed’i Bütün arabalar açık ve limitsiz denilebilecek kadar yüksek bir miktarda parayla oynamak isterseniz mutlaka bu kayıtlı oyunu indirin. Need For Speed Shift 2 Unleashed %100 Save Game indirerek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Nfs Shift 2 Unleashed %100 Save İndir

Diğer Oyun Saveleri Çok Yakında Eklenecektir..

Tahin Pekmezin Faydaları

1 Yorum

  1. oynamak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir