Anasayfa / Uncategorized / Gta San Andreas Modları

Gta San Andreas Modları

Gta San Andreas araba modları ile oyunda gerçekçiliği hissedeceksiniz. Dünyadaki bütün araba markaları artık gta san andreas oyununda emrinizde olacak. Dilerseniz Gta san Andreas görevlerini yaparken dilerseniz kız arkadaşınız ile gezintiye çıktığınızda kullanın. Mod oyuna yenilik getirir ve oyundan sıkılmaları geciktirir ve biz bunun farkındayız.

Gta serisi oyun modlarını paylaşan yeni sitemizi tanıtıyoruz sizlere. Nfs Araba deposundan sonra artık gtadestek ile de gta araba deposunu inşa ediyoruz. Gta oyun severlerin hizmetine açılan yeni sitemizi tanıtmaktan da onur duyarız. Biliyorsunuz ki 3 yıldır sizlere oyun üzerinde birçok siteyle hizmet ediyoruz ve biz buna bir yenisini daha eklemiş olduk.

Gta San andreas  Araba yamaları , Gta Vice City Araba yamaları, Gta IV (4) Araba yamaları  hepsi hergün güncellenen yeni Gta Dünyasında sizleri bekliyor.

www.nfs.gen.tr

www.gtadestek.com

 

Hakkında Suskun SerSeri

Bunuda Denemelisiniz

Gta 4 Şifreleri

Gta 4 oyununda geçemediğiniz bölüm kalmayacak. Polisten kurtulma şifresi sayesinde bölümlerde peşinize takılan polislerden kurtulabilirsiniz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir