Anasayfa / Uncategorized / Tanıtım-Aöf Sınav Sonuçları

Tanıtım-Aöf Sınav Sonuçları

Açıköğretim Fakultesi Sınav sonuçlarını öğrenmek ve sınav giriş belgesi almak gibi zor gözüken olayları kolaylaştıran bir site tanıtacağım sizlerle. Aöfdestek , Açık öğretim Fakultesi için hazırlanmış kaynak sitesidir. Hem çıkmış sorulara ulaşabileceğiniz , hem aöf deneme sınavları yapabileceğiniz, kısacası Aöf hakkında herşeye tek bir site üzerinden ulaşmak artık mümkün.

Aöf Destek ayrıca açıköğretim fakultesi öğrencilerini ilgilendiren konularda da haftalık olarak makale yazarak bilgilendirmeyi amaçlar.Açık öğretim fakultesi öğrencileri ile soru cevap yöntemiyle sorularını cevaplayan uzman kadromuzda bulunmaktadır. Çok yakında iki yandaş site daha açıp bu sektörün lider sitesi olmayı amaçlamaktadır. Daha önce yapılmamış bir eğitim portalı oluşturmayı amaçlayan aöf destek sitesi şimdilik kendi kabuğunda ve yayılımını zamana bırakmıştır.

Ders Çalışırken hangi Müziği dinlemeli yada nasıl konsantre olunur gibi konular üzerinde de çok yakında yazmaya başlayacak olan aöfdestek kadrosu açık öğretim sınavında başarı oranını arttırmayı hedefliyor.Her sene bir sürü Aöf harç parası yatıran öğrenciler için üzülmekteyiz.Kaynağımız olan aöf eöğrenme sitesi üzerindeki bilgileri sizler için daha anlaşılır hale getiriyoruz.

aofdestek.gen.tr

Hakkında Suskun SerSeri

Bunuda Denemelisiniz

Sitemizin 2.Yıl Dönümü

Merhaba Nfs.Gen.TR Ziyaretçileri. Bugün sitemizin ikinci yıl dönümü hepimize hayırlı uğurlu olsun. 2 Yıldır sizler ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir